Театралізований квест «Чарівний ключик від театральної скриньки»

28 жовтня арт-студія «СТІБok – ми зшиваємо країну» долучилася до загадкового і чарівного світу театрального мистецтва. Гра-квест «Чарівний ключик від театральної скриньки» , запропонована нашою гостею з Краматорська, режисеркою Тетяною Росік, діти з різних куточків України, які до цього не були знайомі між собою, об’єдналися у дві команди, щоб спільними зусиллями віднайти ключик до чарівної скриньки із скарбами.

На дітей чекали подорож  лабіринтами бібліотеки та п'ять неймовірно цікавих завдань: загадки і кросворди, вікторина, створення мізансцен за картинами, складання пазлів.

Батьки юних гравців отримали ролі модераторів завдань та суддів.  Командна взаємодія неабияк сприяла зміцненню дружніх стосунків між  гостями нашого краю, між дітьми та батьками, стимулювала розвиток уважності і кмітливості. Ключик  від театральної скриньки було віднайдено  обома командами майже одночасно. Перемогла дружба! Кожен з юних учасників отримав у подарунок книги від дитячої письменниці з Краматорська Наталі Малєєвої-Власової та закладки для книг. Всі разом поласували смаколиками. Як завжди було весело, цікаво і смачно.

Захід проведено в рамках проєкту «НЕ сам на сам: надання психосоціальної, інформаційної та культурно-освітньої підтримки дорослим та дітям, які постраждали від російської військової агресії», який реалізовується Благодійним Фондом «Суспільні ресурси та ініціативи» у партнерстві з Чернівецькою обласною універсальною наукова бібліотекою  ім. Михайла Івасюка за підтримки Міжнародного фонду "Відродження".

Міжнародний фонд "Відродження"

#несамнасам