Урок творчості від арт-студії «СТІБок – ми зшиваємо країну»: «Що ти любиш?»

25 листопада арт-студія «СТІБok – ми зшиваємо країну» розпочала низку заходів до різдвяно-новорічних свят уроком творчості «Що ти любиш?» для родин ВПО та активних користувачів ФОЮ ЧООУНБ ім. М.Івасюка.

Питання «Що ти любиш?» об’ємне і багатостороннє. Задаючи його студійцям, організатори сподівалися отримати відповідь на кшталт: кататися на ковзанах, велосипеді, співати, малювати, грати в комп’ютерні ігри або читати. А виявилось, що найбільше діти люблять Україну, рідне місто, рідний дім і мріють про свято у своєму місті після Перемоги. Оці мрії вони і втілили у своїх малюнках під керівництвом  відомої буковинської дизайнерки Любомири Влад-Зайцевої. А ще діти разом з мамами почали майструвати перші новорічні прикраси.

Творчому спілкуванню не змогли завадити тимчасова відсутність електрики і опалення, а робота при свічках навіть додала  романтичного мрійливого настрою) 

Захід проведено в рамках проєкту «НЕ сам на сам: надання психосоціальної, інформаційної та культурно-освітньої підтримки дорослим та дітям, які постраждали від російської військової агресії», який реалізовується Благодійним Фондом «Суспільні ресурси та ініціативи» у партнерстві з Чернівецькою обласною універсальною наукова бібліотекою  ім. Михайла Івасюка за підтримки Міжнародного фонду "Відродження".

Міжнародний фонд "Відродження"

#несамнасам