Створюємо разом: Літературна карта України «Захід, схід – одна країна, це – соборна Україна»

Захід проведено в рамках проєкту «НЕ сам на сам», який реалізовується Благодійним Фондом «Суспільні ресурси та ініціативи» у партнерстві з Чернівецькою обласною універсальною науковою бібліотекою імені Михайла Івасюка за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження».

Щороку 22 січня в день проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки Україна відзначає День Соборності. Цьогоріч 18 січня арт-студія «СТІБok – ми зшиваємо країну» відзначила День Соборності України створенням літературної мапи України. Юні користувачі ФОЮ із Харкова, Одеси, Донецької та Миколаївської областей, Чернівців під керівництвом письменниці та журналістки з Сєверодонецька Марини Провоторової зшили фігурне панно з картою України та нанесеними на неї портретами відомих українських письменників. Кожен юний учасник мав змогу обрати улюбленого письменника чи регіон України, в якому мріє побувати. Захід супроводжувався демонстрацією мультимедійної презентації, створеною модераторами заходу Валентиною Кухлій та Іриною Хліповською. Презентація дала змогу ближче познайомитись із географією України та популяризувати творчість письменників, широко представлену у фондах бібліотеки.

Приємною окрасою заходу став мультфільм «Історія України за п’ять хвилин», створений за участі популярного українського гурту ТНМК, який зацікавлює не тільки дітей та підлітків, а їх батьків неймовірними, іноді невідомими фактами історії рідної країни.

#несамнасам

Міжнародний фонд "Відродження"

#бф_суспільні_ресурси_та_ініціативи

Чернівецька обласна універсальна наукова бібліотека  ім. Михайла Івасюка