Вересень-листопад 2022 р. Участь у підготовці IV-ї Міжнародної наукової конференції «Українці Румунії: сучасність та перспективи»

 

Впродовж вересня – листопада 2022 року Благодійний фонд «Суспільні ресурси та ініціативи» брав участь, на умовах партнерства, в організації і проведенні Бухарестською філією Союзу українців Румунії IV-ї Міжнародної наукової конференції «Українці Румунії: сучасність та перспективи».

В рамках конференції представники Благодійного фонду «Суспільні ресурси та ініціативи» (Чернівці, Україна) відібрали 20 фотографій з історіями з 6 фотовиставок «Прості обличчя непростої історії» для презентації учасникам конференції.

10 листопада 2022 р. у Бухаресті відбулася IV-а Міжнародна наукова конференція "Українці Румунії: історія сучасність та перспективи", організована Союзом українців Румунії, зокрема Бухарестською філією СУРу.  Серед партнерів конференції виступив також Благодійний фонд "Суспільні ресурси та ініціативи".

На конференції виступили Президент Благодійного фонду «Суспільні ресурси та ініціативи» Олена Танасійчук, віце-президент Фонду Сергій Гакман та членкиня Фонду Наталія Гейман.

Також в  рамках конференції представники Фонду продемонстрували фотовиставку  «Прості Обличчя непростої історії.