Про інформаційний флеш-моб БФ «Суспільні ресурси та ініціативи» щодо навчальних написів на тротуарах //  ТРК «А.С.С.». – 2017. – 16 червня.

   

Дивіться під ноги, будете більше знати!

Чернівецькі тротуари тепер ще й будуть навчати

 

16 Червня 2017 о 10:05 0 1313 Чернівці

На тротуарах у Чернівцях з'явилися надписи з цікавими фактами А Ви знали, що на острові Тринідад є озеро Піч-Лейк, яке складається з чистого рідкого асфальту? Тепер будете знати, якщо уважно дивитиметеся під ноги.  На тротуарах у Чернівцях з'явилися надписи з цікавими фактами. Створили їх учасники проекту "Відкритий університет для дорослих" Нагадаємо, раніше представники "Відкритого університету для дорослих" писали на асфальті вірші Тепер, розповіла ініціаторка створення університету для дорослих у Чернівцях, Олена Танасійчук, вони перетворюють чернівецькі тротуари на джерело знань: "Тим самим ми говоримо: варто дізнаватися щось нове, розвиватися, вчитися можна за будь-яких обставин, у будь-якому віці, протягом всього життя". Перші три написи вже з'явилися на вулиці Воробкевича, Комарова та на проспекті Незалежності. 

Джерело: https://acc.cv.ua/news/chernivtsi/divitsya-pid-nogi-budete-bilshe-znati-chernivecki-trotuari-teper-sche-y-budut-navchati-9253. Сайт http://acc.cv.ua/