Творча майстерня «Екосумка Світлячок»

Енергія. Сьогодні це слово викликає безліч асоціацій. Однак однією із найпоширеніших в Україні, напевно, є економія енергії, адже ворог знищує нашу інфраструктуру системно й систематично. Однак попри всі його намагання ми залишаємося Людьми і продовжуємо дбати про оточуючий світ.

Про енергозбереження говорили 11 листопада під час творчої майстерні «Екосумка Світлячок» у Хотинській громаді тренерка проєкту «НЕ сам на сам», директорка Хотинської міської публічної бібіліотеки Майя Мазур та учасники майстерні – жителі громади та її гості (ВПО). Тема не залишила байдужим нікого. А творчим підсумком обговорення стала спільна праця – творення власних екоторбинок.

Про те, як правильно наносити зображення текстильними фарбами, розповіла Майя Мазур. Вона мотивувала учасників майстер-класу з числа вимушених переселенців не лише здобути нові навички, а й віднайти у творчості внутрішній спокій, гармонію й позитивні емоції, щоб було легше долати труднощі сьогодення. За допомогою спеціальних фарб та власної фантазії учасники заходу наносили яскраві малюнки у тематиці енергозбереження (і не тільки) на екоторбинки, власноруч їх оздобивши.

Розфарбовані стильні екосумки учасники могли забрати собі. А також зробити фото на згадку біля фотозони. Усі отримали заряд позитиву та довідалися чимало нового.

Цей захід відбувся у рамках реалізації проєкту "Не сам на сам", який реалізовується Благодійним Фондом "Суспільні ресурси та ініціативи" за підтримки Міжнародного фонду "Відродження".

Міжнародний фонд "Відродження"

#несамнасам