Олена Танасійчук (Сандул) – Президент Фонду – 1976 р. н., навчалася в Чернівецькому державному університеті ім. Ю.Федьковича з 1993 р. по 1998 р., де здобула вищу освіту за спеціальністю українська мова та література, кваліфікація: філолог, викладач.

Має досвід роботи у ЗМІ (телебачення, радіо), рекламному та HR-бізнесі. Є бізнес-тренером, тренером з підготовки та менеджменту проектів, тренером для тренерів, з фасілітації груп та проведення круглих столів. Також розробляла пілотні освітні програми з комунікації та ефективного громадянства.   

Написала та реалізувала більше 30 проектів, підтриманих МФ „Відродження” та Інтерньюз-Нетворк Офісом з питань демократичних і соціальних перетворень, Бюро по країнах Європи та ННД Агентства США з міжнародного розвитку (АМР США); Фондом розвитку ЗМІ Посольства США в Україні; DW-Akademie DEUTSCHE WELLE; Німецьким фондом технічного співробітництва GTZ; Канадським фондом підтримки місцевих ініціатив,  Німецькою асоціацією народних університетів “DVV Internatonal”  та іншими організаціями.

Очолює БФ «Суспільні ресурси та ініціативи» з моменту його утворення у липні 2008 р.

Є засновником та керівником Відкритого університету для дорослих у м. Чернівці, на різних освітніх курсах якого, в тому числі за програмами громадянської освіти, впродовж 2016-2019 рр. пройшло навчання понад 1800 чоловік.

Є членом журі Міжнародного конкурсу публікацій про толерантність, інтеграцію, взаємоповагу і взаєморозуміння в суспільстві, присвяченому пам'яті Юрія Атамана (Східно-Європейська Мережа інститутів громадянського суспільства Глобального Партнерства щодо запобігання збройних конфліктів (GPPAC).

Є керівником та членом журі Конкурсів коротких відео історій «Люди і війна», «Медична реформа» (за підтримки GPD Charitable Trust).

З липня 2019 р.  пряцює програмним директором в Громадській мережі «Елеос-Україна».

Сергій Гакман – Віце-президент Фонду – 1961 р. н., навчався в Чернівецькому державному університеті з 1978 р. по 1986 р., де здобув вищу освіту за спеціальністю історія: історик, викладач історії та суспільствознавства. Кандидат історичних наук (2001 р.), доцент кафедри політології та державного управління (2011 р.). Має більше 150 опублікованих наукових праць, в тому числі з питань історії міжнародних відносин, етнополітики, євроінтеграції, транскордонного співробітництва, міграційних процесів та біженців. Працює заступником директора Чернівецького регіонального центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій. Викладач-тренер з питань проектного менеджменту, мистецтва ведення переговорів.  

Гакман С.М. активно займається громадською діяльністю. Він є:

– членом координаційної ради Східноєвропейської регіональної мережі нститутів громадянського суспільства Глобального партнерства з попередження збройних конфліктів (GPPAC);

– членом Робочої Комісії Єврорегіону "Верхній Прут" з питань розвитку міжрегіональних, міжнаціональних відносин, органів місцевого самоврядування та засобів масової інформації;

– членом кооординаційної ради, вченим секретарем Чернівецького міськкого громадського об’єднання «Буковинський політологічний центр»;

- членом ради Чернівецького обласного громадського об’єднання «Буковинські перспективи»;

– заступником голови координаційної ради Транскордонної платформи неурядових організацій з міжрегіонального співробітництва.

Любов Дарій – членкиня Фонду, бухгалтер Фонду – 1964 р.н.,навчалась в Київському торгово-економічному інституті з 1981р.-1986р., де здобула вищу освіту за спеціальністю економіст. За час трудової діяльності працювала економістом, бухгалтером, головним бухгалтером в різних галузях народного господарства України. Має досвід роботи в складанні економічної та бухгалтерської звітності підприємств з різноманітними напрямками бізнесу.

Наталія Нечаєва-Юрійчук – членкиня Фонду – 1977 р. н., навчалася в Чернівецькому державному університеті з 1992 по 1997 р., де здобула вищу освіту за спеціальністю історія: історик, викладач історії. Кандидат історичних наук (2000 р.), доцент кафедри політології та державного управління факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Має більше 60 опублікованих наукових праць, в тому числі з питань історії, етнополітики, євроінтеграції, транскордонного співробітництва. Сфера наукових інтересів: політична історія Європи, міжнародні та міжетнічні відносини, конфлікти, духовні та інформаційні особливості суспільно-політичного розвитку сучасного світу. Має досвід роботи в ЗМІ. Тренер-викладач з питань розвитку громадянського суспільства,  критичного мислення та медіаграмотності. 

Левко Довган, 1970 р.н. – член Фонду. Народився в Івано-Франківську, випускник Прикарпатського Університету (1993) за спеціальністю “Вчитель історії, методист виховної роботи”. Тренер з організаційного розвитку, експерт з розвитку громад. З 1989 року – в громадських організаціях Івано-Франківська, а згодом Львова. Співавтор тренінгового курсу “Комунікаційний менеджмент та управління трудовими ресурсами в громадських організаціях” в рамках українсько – канадського проекту „Розвиток громадянського суспільства в Україні” (1999 – 2002). Тренер Української школи лідерів і Української школи місцевого самоврядування. Брав участь в розробці програми двох шкіл лідерів і трьох шкіл місцевого самоврядування, керівник тренінгових груп у згаданих вище школах (1999 – 2004) Тренер курсу „Розробка ключових повідомлень” для програми „Зміцнення громадянського суспільства” у рамках Програми UCAN (2004 – 2006) Тренер Всеукраїнської Школи демократичних правил та процедур для органів місцевого самоврядування (2015). Координував проекти і працював тренером і експертом в громадах різних реґіонів України від Закарпаття до Луганської області. В 2017 - 2020 роках експерт з розвитку громад в рамках проекту „Голос громадськості в місцевому самоврядуванні” (Програма DOBRE за фінансової підтримки USAID). Автор ідеї і співорганізатор першого в Україні Фестивалю усної оповіді “Озерце” (село Озерце Івано-Франківській області, серпень 2020 року). Сфера професійних інтересів – сталий розвиток сільських громад, навчання впродовж життя, стратегії, промоція.  

Богдан Сторощук – член Фонду – 1974 р. н., навчався в Чернівецькому державному університеті з 1991 р. по 1996 р., де здобув вищу освіту за спеціальністю «економіка підприємства» Викладач кафедри економічної теорії та менеджменту (з 1996 р), кандидат економічних наук (2004 р.), доцент кафедри економічної теорії, менеджменту організацій та адміністрування (2007 р.). Має біля 100 опублікованих наукових праць, в тому числі з питань економічної ролІ держави в умовах економічних систем ринкового типу, методології системного підходу в економічних дослідженнях, економіки влади, історії економічної думки. Викладач-тренер з питань мікро- і макроекономіки, формування бізнес-поведінки, управління змінами, економічної політики, економічної динаміки, публічного адміністрування. 

Сторощук Б.Д. активно займається громадською діяльністю. Він є:

– членом Громадської ради при Чернівецькій обласній державній адміністрації (з 2015 р), в 2017-2019 р.р. – був заступником голови;

– членом Робочої групи з розробки стратегії міста Чернівці;

– членом Чернівецького обласного громадського об’єднання «Буковинські перспективи»;

– був членом обласного та національного етапів ІІІ Всеукраїнського з’їзду мирян УГКЦ і членом Робочої групи з розробки проекту резолюції даного з’їзду.

Сергій Федуняк – член ревізійної комісії Фонду – 1966 р.н., навчався в Чернівецькому державному університеті з 1983 р. по 1990 р., де здобув вищу освіту за спеціальністю історія: історик, викладач історії та суспільствознавства. Кандидат історичних наук (1994 р.). Доктор політичних наук (2006 р.). Професор кафедри міжнародних відносин (2008 р.)

Автор близько 100 наукових і навчально-методичних праць з проблем міжнародних відносин і міжнародної безпеки, зовнішньої політики України. Учасник численних міжнародних і вітчизняних конференцій і конгресів з політичних наук і міжнародних відносин.

Стипендіат Програми для молодих науковців (2000 р. США) і Наукової програми імені Дж.Фулбрайта та Інституту Кеннана Міжнародного центру підтримки науковців імені Вудро Вілсона (2010 р., США).

Вадим Дятлов – член Фонду – 1946 р. н. Навчався в Іркутському інституті народного господарства. Закінчив його у 1968 р. здобув вищу освіту за спеціальністю економіст. У 1985р. захистів в Інституті соціологи АН СРСР дисертацію і отримав науковій ступень кандидата філософських наук. Працював в НДІ АН СРСР, в системі вищої освіти, в службі соціологічних досліджень, в обласній адміністрації, виконував роботи за замовленням вищих органів державного управління України і Світового Банку. Сфера наукових інтересів - соціальна регіоналистика і соціальні технології. Автор біля 30 наукових робіт. Учасник Буковинського філософського товариства.

Георгій Боднараш – член Фонду – 1989 р.н. навчався у Чернівецькому національному університеті ім. Ю.федьковича, якого закінчив у 2011 р. й отримав диплом з відзнакою про повну вищу освіту за спеціальністю – „Політологія” та здобув кваліфікацію магістра політології. З 2011 р. – здобувач кафедри політології та державного управління; співробітник Науково-Дослідницького Інституту Європейської Інтеграції та Регіональних Досліджень Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича; редактор ТО «Всесвітня Служба Радіомовлення України» – Головна редакція мовлення румунською мовою.

З 2009 р. співпрацює з видавництвом “Alexandru cel Bun” [«Олександр Добрий»] та редакцією журналу “Glasul Bucovinei” [«Голос Буковини»] (Чернівці-Бухарест).

Г. Боднараш виявляє значний інтерес до розвитку інформаційно-комунікативного поля Чернівців, а також просування місцевих ініціатив. З 2011 р. є Головою Секретаріату Політологічно-Наукового Товариства „Аналітик”, а також співкоординатором Школи Практичної Аналітики. У 2012 р. став членом Координаційної ради «Чесно» в Чернівецькій області.

Олена Савкіна – членкиня Фонду – 1993 р.н., закінчила Чернівецьку гімназію № 4 з золотою медаллю. Навчається на юридичному факультеті та факультеті іноземних мов (спеціальність: англійська мова та література) Чернівецького національного університету. Завершила онлайн-курс “Program in European Public administration” організованого Спільними операційними програмами Румунія – Україна – Республіка Молдова 2007 – 2013 рр. в рамках проекту «Транскордонний освітній обмін в галузі Європейських студій як сприяння зменшенню ефекту кордону на східному рубежі ЄС» за фінансової підтримки Європейського Союзу; учасниця ініціативи BUILD в рамках Інституту Левітта.