Олена Танасійчук (Сандул) – Президент Фонду – 1976 р. н., навчалася в Чернівецькому державному університеті ім. Ю.Федьковича з 1993 р. по 1998 р., де здобула вищу освіту за спеціальністю українська мова та література, кваліфікація: філолог, викладач.

Має досвід роботи у ЗМІ (телебачення, радіо), рекламному та HR-бізнесі. Є бізнес-тренером, тренером з підготовки та менеджменту проектів, тренером для тренерів, з фасілітації груп та проведення круглих столів. Також розробляла пілотні освітні програми з комунікації та ефективного громадянства.   

Написала та реалізувала більше 30 проектів, підтриманих МФ „Відродження” та Інтерньюз-Нетворк Офісом з питань демократичних і соціальних перетворень, Бюро по країнах Європи та ННД Агентства США з міжнародного розвитку (АМР США); Фондом розвитку ЗМІ Посольства США в Україні; DW-Akademie DEUTSCHE WELLE; Німецьким фондом технічного співробітництва GTZ; Канадським фондом підтримки місцевих ініціатив,  Німецькою асоціацією народних університетів “DVV Internatonal”  та іншими організаціями.

Очолює БФ «Суспільні ресурси та ініціативи» з моменту його утворення у липні 2008 р.

Є засновником та керівником Відкритого університету для дорослих у м. Чернівці, на різних освітніх курсах якого, в тому числі за програмами громадянської освіти, впродовж 2016-2019 рр. пройшло навчання понад 1800 чоловік.

Є членом журі Міжнародного конкурсу публікацій про толерантність, інтеграцію, взаємоповагу і взаєморозуміння в суспільстві, присвяченому пам'яті Юрія Атамана (Східно-Європейська Мережа інститутів громадянського суспільства Глобального Партнерства щодо запобігання збройних конфліктів (GPPAC).

Є керівником та членом журі Конкурсів коротких відео історій «Люди і війна», «Медична реформа» (за підтримки GPD Charitable Trust).

З липня 2019 р.  пряцює програмним директором в Громадській мережі «Елеос-Україна».

Сергій Гакман – Віце-президент Фонду – 1961 р. н., навчався в Чернівецькому державному університеті з 1978 р. по 1986 р., де здобув вищу освіту за спеціальністю історія: історик, викладач історії та суспільствознавства. Кандидат історичних наук (2001 р.), доцент кафедри політології та державного управління (2011 р.). Має більше 200 опублікованих наукових праць, в тому числі з питань історії міжнародних відносин, проблем безпеки, етнополітики, євроінтеграції, транскордонного співробітництва, міграційних процесів та біженців, українсько-російський відносин на сучасному етапі. Працює заступником директора Чернівецького регіонального центру підвищення кваліфікації. Викладач-тренер з питань транскордонного співробітництва, проектного менеджменту, управління різноманітністю.  

Гакман С.М. активно займається громадською діяльністю. Він є:

– членом координаційної ради Східноєвропейської регіональної мережі нститутів громадянського суспільства Глобального партнерства з попередження збройних конфліктів (GPPAC);

– членом Робочої Комісії Єврорегіону "Верхній Прут" з питань розвитку міжрегіональних, міжнаціональних відносин, органів місцевого самоврядування та засобів масової інформації;

– членом кооординаційної ради, вченим секретарем Чернівецького міськкого громадського об’єднання «Буковинський політологічний центр»;

- членом експертної ради Чернівецького регіонального представництва Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини;

– заступником голови Чернівецької Регіональної ради з питань етнонаціональної політики.

Любов Дарій – членкиня Фонду, бухгалтер Фонду – 1964 р.н.,навчалась в Київському торгово-економічному інституті з 1981р.-1986р., де здобула вищу освіту за спеціальністю економіст. За час трудової діяльності працювала економістом, бухгалтером, головним бухгалтером в різних галузях народного господарства України. Має досвід роботи в складанні економічної та бухгалтерської звітності підприємств з різноманітними напрямками бізнесу. >

Наталія Нечаєва-Юрійчук – членкиня Фонду – 1977 р. н., навчалася в Чернівецькому державному університеті з 1992 по 1997 р., де здобула вищу освіту за спеціальністю історія: історик, викладач історії. Кандидат історичних наук (2000 р.), доцент кафедри політології та державного управління факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича. Має більше 60 опублікованих наукових праць, в тому числі з питань історії, етнополітики, євроінтеграції, транскордонного співробітництва. Сфера наукових інтересів: політична історія Європи, міжнародні та міжетнічні відносини, конфлікти, духовні та інформаційні особливості суспільно-політичного розвитку сучасного світу. Має досвід роботи в ЗМІ. Тренер-викладач з питань розвитку громадянського суспільства,  критичного мислення та медіаграмотності. 

Наталія Філяк - членкиня Фонду. У 1990 р. закінчила Камʼянець-Подільське культурно-освітнє училище за спеціальністю «бібліотечна справа». У 1998 році здобула спеціальність «філолог», закінчивши Чернівецький державний університет.  З 1990  по 2023 рік працювала в Чернівецькій обласній універсальній науковій бібліотеці імені Михайла Івасюка, у т. ч. з 2016 р. по 2023 р. – директором бібліотеки. Має великий досвід організації та проведення культурно-просвітницьких заходів, навчальних тренінгів як в державних установах, так і в громадському секторі. 

Активно займається громадською роботою: голова Чернівецького обласного відділення Всеукраїнської громадської організації «Українська бібліотечна асоціація»; членкиня БФ «Суспільні ресурси та ініціативи»; членкиня ГО «Товариство Український Народний Дім у Чернівцях»; членкиня Коаліції  1325 «Жінки, мир, безпека».

Левко Довган, 1970 р.н. – член Фонду. Народився в Івано-Франківську, випускник Прикарпатського Університету (1993) за спеціальністю “Вчитель історії, методист виховної роботи”. Тренер з організаційного розвитку, експерт з розвитку громад. З 1989 року – в громадських організаціях Івано-Франківська, а згодом Львова. Співавтор тренінгового курсу “Комунікаційний менеджмент та управління трудовими ресурсами в громадських організаціях” в рамках українсько – канадського проекту „Розвиток громадянського суспільства в Україні” (1999 – 2002). Тренер Української школи лідерів і Української школи місцевого самоврядування. Брав участь в розробці програми двох шкіл лідерів і трьох шкіл місцевого самоврядування, керівник тренінгових груп у згаданих вище школах (1999 – 2004) Тренер курсу „Розробка ключових повідомлень” для програми „Зміцнення громадянського суспільства” у рамках Програми UCAN (2004 – 2006) Тренер Всеукраїнської Школи демократичних правил та процедур для органів місцевого самоврядування (2015). Координував проекти і працював тренером і експертом в громадах різних реґіонів України від Закарпаття до Луганської області. В 2017 - 2020 роках експерт з розвитку громад в рамках проекту „Голос громадськості в місцевому самоврядуванні” (Програма DOBRE за фінансової підтримки USAID). Автор ідеї і співорганізатор першого в Україні Фестивалю усної оповіді “Озерце” (село Озерце Івано-Франківській області, серпень 2020 року). Сфера професійних інтересів – сталий розвиток сільських громад, навчання впродовж життя, стратегії, промоція.  

Наталія Гейман – членкиня Фонду - 25.11.1982 р. н., закінчила Факультет української філології та мистецтвознавства Дніпропетровського Національного Університету ім. Олеся Гончара. За фахом вчитель української мови і літератури. Соціальний педагог. Має досвід роботи: з жовтня 2005 р. по травень 2012 р. у відділі маркетингу ТОВ Паритет-ТОйс, з вересня 2012 р. по вересень 2017 р. – регіональним представником ТОВ СІмба –Тойз Україна, з вересня 2015 р. по сьогодні – координаторкою Міжнародного дитячого кінофестивалю «Чілдрен КІнофест», з листопада 2015 по вересень 2017 р. була головою відділу соціального служіння Дніпровської єпархії ПЦУ. З вересня 2017 р. по серпень 2019 р. – директорка Духовно-культурного центру «Українське подвір’я». У 2019-2020 рр. – Координаторка міжнародних проєктів в «ЕЛЕОС – Україна», у 2019-2020 рр. – керівниця прес-центру телеканалу «Відкритий», ведуча прямого етеру. З липня 2020 р. по травень 2021 р. – випускова редакторка 9-го телеканалу Приват-ТБ Дніпро. Також працює директоркою Благодійного Фонду «ЕЛЕОС – Хотин».

Богдан Сторощук – член Фонду – 1974 р. н., навчався в Чернівецькому державному університеті з 1991 р. по 1996 р., де здобув вищу освіту за спеціальністю «економіка підприємства» Викладач кафедри економічної теорії та менеджменту (з 1996 р), кандидат економічних наук (2004 р.), доцент кафедри економічної теорії, менеджменту організацій та адміністрування (2007 р.). Має біля 100 опублікованих наукових праць, в тому числі з питань економічної ролІ держави в умовах економічних систем ринкового типу, методології системного підходу в економічних дослідженнях, економіки влади, історії економічної думки. Викладач-тренер з питань мікро- і макроекономіки, формування бізнес-поведінки, управління змінами, економічної політики, економічної динаміки, публічного адміністрування. 

Сторощук Б.Д. активно займається громадською діяльністю. Він є:

– членом Громадської ради при Чернівецькій обласній державній адміністрації (з 2015 р), в 2017-2019 р.р. – був заступником голови;

– членом Робочої групи з розробки стратегії міста Чернівці;

– членом Чернівецького обласного громадського об’єднання «Буковинські перспективи»;

– був членом обласного та національного етапів ІІІ Всеукраїнського з’їзду мирян УГКЦ і членом Робочої групи з розробки проекту резолюції даного з’їзду.

Сергій Федуняк – член ревізійної комісії Фонду – 1966 р.н., навчався в Чернівецькому державному університеті з 1983 р. по 1990 р., де здобув вищу освіту за спеціальністю історія: історик, викладач історії та суспільствознавства. Кандидат історичних наук (1994 р.). Доктор політичних наук (2006 р.). Професор кафедри міжнародних відносин (2008 р.)

Автор близько 100 наукових і навчально-методичних праць з проблем міжнародних відносин і міжнародної безпеки, зовнішньої політики України. Учасник численних міжнародних і вітчизняних конференцій і конгресів з політичних наук і міжнародних відносин.

Стипендіат Програми для молодих науковців (2000 р. США) і Наукової програми імені Дж.Фулбрайта та Інституту Кеннана Міжнародного центру підтримки науковців імені Вудро Вілсона (2010 р., США).

Вадим Дятлов – член Фонду – 1946 р. н. Навчався в Іркутському інституті народного господарства. Закінчив його у 1968 р. здобув вищу освіту за спеціальністю економіст. У 1985р. захистів в Інституті соціологи АН СРСР дисертацію і отримав науковій ступень кандидата філософських наук. Працював в НДІ АН СРСР, в системі вищої освіти, в службі соціологічних досліджень, в обласній адміністрації, виконував роботи за замовленням вищих органів державного управління України і Світового Банку. Сфера наукових інтересів - соціальна регіоналистика і соціальні технології. Автор біля 30 наукових робіт. Учасник Буковинського філософського товариства.

 

 

Георгій Боднараш – член Фонду – 1989 р.н. навчався у Чернівецькому національному університеті ім. Ю.федьковича, якого закінчив у 2011 р. й отримав диплом з відзнакою про повну вищу освіту за спеціальністю – „Політологія” та здобув кваліфікацію магістра політології. З 2011 р. – здобувач кафедри політології та державного управління; співробітник Науково-Дослідницького Інституту Європейської Інтеграції та Регіональних Досліджень Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича; редактор ТО «Всесвітня Служба Радіомовлення України» – Головна редакція мовлення румунською мовою.

З 2009 р. співпрацює з видавництвом “Alexandru cel Bun” [«Олександр Добрий»] та редакцією журналу “Glasul Bucovinei” [«Голос Буковини»] (Чернівці-Бухарест).

Г. Боднараш виявляє значний інтерес до розвитку інформаційно-комунікативного поля Чернівців, а також просування місцевих ініціатив. З 2011 р. є Головою Секретаріату Політологічно-Наукового Товариства „Аналітик”, а також співкоординатором Школи Практичної Аналітики. У 2012 р. став членом Координаційної ради «Чесно» в Чернівецькій області.

Олена Савкіна – членкиня Фонду – 1993 р.н., закінчила Чернівецьку гімназію № 4 з золотою медаллю. Навчається на юридичному факультеті та факультеті іноземних мов (спеціальність: англійська мова та література) Чернівецького національного університету. Завершила онлайн-курс “Program in European Public administration” організованого Спільними операційними програмами Румунія – Україна – Республіка Молдова 2007 – 2013 рр. в рамках проекту «Транскордонний освітній обмін в галузі Європейських студій як сприяння зменшенню ефекту кордону на східному рубежі ЄС» за фінансової підтримки Європейського Союзу; учасниця ініціативи BUILD в рамках Інституту Левітта.