Архітектурні перлини в умовах воєнної романтики

Коли українці чогось дійсно хочуть, їм нічого не може стати на заваді. Так сталося і з сьогоднішньою зустріччю-знайомством з творчістю видатного архітектора Й.Главки та його архітектурним шедевром - Резиденцією Буковинських митрополитів під назвою «Чернівці-Маріуполь: архітектурні перлини».

Ми зустрілися, незважаючи не те, що була відключена електрика. Без світла зовнішнього, але зі світлом внутрішнім. На думку наших гостей з Маріуполя, було ще цікавіше і романтичніше. Напівтемрява, розмови про минуле й сучасне… Так вдалося ще більше поринути в атмосферу того часу, коли Й. Главка творив свої архітектурні шедеври, дізнатися про його творчість, поділитися своїми враженнями й думками про неймовірну красу України.

Захід проведено в рамках проєкту «НЕ сам на сам: надання психосоціальної, інформаційної та культурно-освітньої підтримки дорослим та дітям, які постраждали від російської військової агресії», який реалізовується Благодійним Фондом «Суспільні ресурси та ініціативи» у партнерстві з Чернівецькою обласною універсальною наукова бібліотекою  ім. Михайла Івасюка за підтримки Міжнародного фонду "Відродження".

Міжнародний фонд "Відродження"

#несамнасам