У День Збройних Сил України

У День Збройних Сил України, вітаючи наших захисників, висловлюючи їм вдячність за можливість бути на своїй рідній землі, ми згадували 24 лютого 2022 року – ранок, який змінив наше життя.

Перегляд документального фільму «Згуртовані й Загартовані» допоміг нам не просто пригадати події лютого 2022 року, але й спробувати осмислити нещодавнє минуле крізь призму понад дев'яти місяців війни. Героями стрічки стали амбасадори та ментори Програми з розширення можливостей заради порозуміння для лідерів громад в Україні «Мир у цифровий час». Режисер фільму Юрій Кочкаров – корінний донеччанин, письменник, сценарист. Більшість своїх творів Юрій присвячує рідному краю – Донбасу, який він вимушено покинув через російську окупацію.

Учасники перегляду пригадали власні відчуття, емоції, дії у перші хвилини повномасштабного вторгнення російських військ на нашу землю. Спогади про те, що відбувалося з кожним, - співзвучні тому, що відчули герої фільму: розгубленість й страх, готовність до дії й відчуття незворотності змін. Галина Добровольська, амбасадорка проєкту "Мир у цифровий час" нагадала про необхідність документування російських злочинів для подальшого притягнення до відповідальності агресора.

Разом - до перемоги!