Шелтеру святої Ольги в Лужанах виповнився рік 

Цьогоріч виповнюється рік від початку роботи Шелтеру святої Ольги Лужани. За цей час Шелтер став тимчасовою домівкою для 130 внутрішньо переміщених осіб, які вимушені були шукати прихистку через російську агресію. 11 серпня 2023 року в приміщенні Будинку культури та дозвілля Лужанської селищної ради відбувся «День вдячності».

Свято організували адміністрація та мешканці Шелтеру святої Ольги з нагоди 1-ї річниці його діяльності. В рамах заходу були виступи програмної директорки ГО «ЕЛЕОС-Україна» Олени Танасійчук, голови Мамаївської територіальної громади Наталії Катрюк, директора Шелтеру Інни Дороган, першого заступника голови обласної ради Миколи Гуйтора, донорів та меценатів. Для учасників заходу був організований перегляд фільму «Один день із життя прихистку», тренінг від психолога Анастасії Шкворець-Кириченко, тенісний турнір, вручення подяк донорам та меценатам, виставка художніх робіт дітей Шелтеру «Діти проти насильства».

Приємно, що в рамках відзначення річниці діяльності Шелтеру була вручена подяка Благодійному фонду "Суспільні ресурси та ініціативи".