Про участь віце-президента Фонду Сергія Гакмана у програмі " Noutăți" [Новини] (румунською мовою на ТРК "Буковина" - про проведення в Одесі засідання Східноєвропейської регіональної мережі Глобального Партнерства з Попередження Збройних Конфліктів (GPPAC) та спільного засідання керівної групи Глобального Партнерства з Попередження Збройних Конфліктів та Східноєвропейської регіональної мережі (GPPAC) (11.06.2019 р.)

11.06.2019 р., у програмі "Noutăți" [Новини] (румунською мовою на ТРК "Буковина" брав участь віце-президент Фонду Сергій Гакман. Він розповів про проведення в Одесі засідання Східноєвропейської регіональної мережі Глобального Партнерства з Попередження Збройних Конфліктів (GPPAC) та спільного засідання керівної групи Глобального Партнерства з Попередження Збройних Конфліктів та Східноєвропейської регіональної мережі (GPPAC)

Довідково: з 23 по 26 травня 2019 р. в Одесі відбувалося засідання Східноєвропейської регіональної мережі Глобального Партнерства з Попередження Збройних Конфліктів (GPPAC). В роботі засідання брали участь президент та віце-президент Фонду Олена Танасійчук та Сергій Гакман.
Також з 26.05.2019 р. вперше в історії Глобального партнерства з попередження збройних конфліктів (GPPAC) засідання його керівної групи відбувалося в Україні і вперше засідання керівної групи відбулося спільно з однією з регіональних мереж - зі Східноєвропейською мережею GPPAC. На засіданні виступив віце-президент Фонду, член координаційної ради Східноєвропейської мережі GPPAC Сергій Гакман. Він також ознайомив учасників спільного засідання з фотовиставкою Благодійного фону "Суспільні ресурси та ініціативи" "Прості обличчя непростої історії", як формою роботи з колективною історичною пам’яттю в полі етнічних прикордонних територіях

Pe data de 11.06.2019  în cadrul programului ”Noutăți” la teleradiocompania ”Bucovina” a participa vice-președintele Fundației, Serghei Hakman, comunicând telespectatorilor despre desfășurarea în Odesa a ședinței Rețelei Regionale Est-Europene pentru Prevenirea Conflictelor Armate (GPPAC) și a ședinței commune a Grupului de Coordonare a Parteneriatului Global pentru Prevenirea Conflictelor Armate (GPPAC) și a Rețelei Est-Europene a GPPAC.

Iformațional: În perioada 23-26 mai în Odesa a avut loc ședința Rețelei Regionale Est-Europene pentru Prevenirea Conflictelor Armate (GPPAC).
De asemenea de pe data de 26 mai pentru prima dată în istoria Parteneriatului Global pentru Prevenirea Conflictelor Armate (GPPAC), întâlnirea Grupului lui de Coordonare are loc în Ucraina și, pentru prima dată, reuniunea Grupului de Coordonare are loc în comun cu una dintre rețelele regionale - cu Rețeaua Est-Europeană a GPPAC
Pentru participanții ședinței commune a fost organizată expoziția foto a Fundației "Resurse şi inițiative publice" "Fețe obișnuite ale unei istorii complexe”