«Мистецька скарбниця Буковини»

(екскурсія в Чернівецький обласний краєзнавчий музей)

В рамках проєкту «НЕ сам на сам», який реалізовується Благодійним Фондом «Суспільні ресурси та ініціативи» у партнерстві з Чернівецькою обласною універсальною науковою бібліотекою імені Михайла Івасюка за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» 4 листопада арт-студією «СТІБok – ми зшиваємо країну» було організовано екскурсію до Чернівецького обласного художнього музею. Мета заходу – познайомити наших гостей з Харкова, Краматорська, Дніпра з творами мистецтва, які зберігаються у скарбниці музею.

Завідувачка відділу науково-освітньої роботи Лариса Миколаївна Курущак познайомила екскурсантів з історією створення музею та джерелами поповнення фондів, розповіла про образотворче й культове мистецтво Буковини ХVII – першої половини ХХ ст., орнаментальне мистецтво краю ХІХ –ХХ ст. Екскурсія стала своєрідним майстер-класом: юні відвідувачі вчилися аналізувати та інтерпретувати художній зміст творів, вести мистецький діалог, шанобливо ставитись до надбань духовної культури України та Буковини.

Екскурсія завершилася традиційними питаннями – відповідями – коментарями та сподіваннями на майбутні зустрічі у рамках проєкту.

Міжнародний фонд "Відродження"

#несамнасам