Сліди дикої природи: через навчання: екологічні практики через навчання

Захід проведено в рамках проєкту «НЕ сам на сам», який реалізовується Благодійним Фондом «Суспільні ресурси та ініціативи» у партнерстві з Чернівецькою обласною універсальною науковою бібліотекою імені Михайла Івасюка за підтримки Міжнародного Фонду «Відродження».

Підвищення свідомості, прищеплення дбайливого ставлення до природи, інтересу і заклопотаності екологічним станом разом із розвитком усвідомленої й моральної поведінки в природному середовищі стали предметом екологічно – дослідницького заняття «Сліди дикою природи» в природничому відділі Чернівецького обласного краєзнавчого музею, зініційованого командою проєкту «НЕ сам на сам» та інформаційним екологічним центром при ФОЮ.

Тетяна Никирса, провідна наукова співробітниця, розповіла родинам ВПО про життя й поведінку тварин Буковини в зимовий період. Юні учасникки заняття вчилися розрізняти сліди звірів та птахів за допомогою інтерактивних карток та музейних експонатів. Цікавими та корисними стали поради науковиці щодо особливостей поводження з дикими тваринами, якщо випадково зустрічаєш їх на природі або  в населених пунктах. Особливу увагу Тетяна Никирса привернула до червонокнижних тварин і птахів та пояснила, що їх збереження дуже важливе для екологічної рівноваги.

Оскільки заняття викликало неабиякий інтерес та величезну купу запитань, краєзнавчий музей запропонував інформаційному екологічному центру продовжити спілкування у форматі інтерактивної екскурсії «Діти ночі».

#бф_суспільні_ресурси_та_ініціативи

Міжнародний фонд "Відродження"

#несамнасам

Чернівецька обласна універсальна наукова бібліотека  ім. Михайла Івасюка