Жовтень– грудень 2020 р. Проєкт «Конфліктний потенціал Чернівецької області в умовах адміністративно-територіальної реформи та соціально-економічної кризи» за підтримки Східноєвропейської мережі Глобального партнерства з попередження збройних конфліктів (GPPAC).

 

Впродовж жовтня– грудня 2020 р. БФ «Суспільні ресурси та ініціативи» за підтримки Східноєвропейської мережі Глобального партнерства з попередження збройних конфліктів (GPPAC) та за сприяння Чернівецької експертної групи з попередження конфліктів реалізовував проєкт з всебічного аналізу конфліктного потенціалу Чернівецької області в умовах адміністративно-територіальної реформи та соціально-економічної кризи.  

 

23 грудня 2020 р. за ініціативи БФ «Суспільні ресурси та ініціативи та Східноєвропейської мережі Глобального партнерства з попередження конфліктів відбулося засідання Чернівецької експертної групи з попередження конфліктів. На засіданні був обговорений драфт інформаційно-аналітичного матеріалу «Конфліктний потенціал Чернівецької області в умовах адміністративно-територіальної реформи та соціально-економічної кризи», підготовлений членами БФ «Суспільні ресурси та ініціативи» Сергієм Гакманом та Наталією Нечаєвою-Юрійчук. Було вирішено залучити до редагування аналітичної доповіді члена експертної групи завідувача кафедри політології та державного управління Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, доктора політичних наук, професора Анатолія Круглашова.

 

Аналітична доповідь підготовлена до друку. Є домовленості про її обговорення на засіданні Обласної консультаційної ради з питань етнополітики та у Чернівецькій обласній раді.