Січень-березень 2021 р. підготовка та проведення ІІ Міжнародної конференції «Разом, із вірою у наші вікові духовні цінності, будуємо Європу процвітання»

Впродовж січня-березня 2021 р. БФ «Суспільні ресурси та ініціативи» брав участь у підготовці та проведенні ІІ Міжнародної конференції «Разом, із вірою у наші вікові духовні цінності, будуємо Європу процвітання».

Конференція організована транскордонним консорціумом «Митрополит Петро Могила» https://rouamd.eu, серед засновників якого є Громадська організація «Центр регіональної співпраці «Діалог» https://www.regiodialogue.org.ua/uk/home-2/, Благодійний фонд «Суспільні ресурси ті ініціативи» http://fsri.ho.ua, Центр політичних наративів демократії та партнери з Республіки Молдова і Румунії

Основний тягар з підготовки конференції взяли на себе «БРК Сістемс» (Румунія), Громадська організація «Центр регіональної співпраці «Діалог» та Благодійний фонд «Суспільні ресурси ті ініціативи». Щотижня лідери цих організацій проводили онлайн наради, узгоджуючи тематику, коло учасників,  та організаційні питання.

ІІ Міжнародна конференція «Разом, із вірою у наші вікові духовні цінності, будуємо Європу процвітання» відбулась 25-26 березня 2021 р. в режимі онлайн. В конференції брали участь науковці, експерти, посадовці, лідери неурядових організацій та представники духовенства України, Молдови, Румунії Італії та Франції.

Перший день конференції був сконцентрований на обговорення проблем сучасної співпраці, а саме: «Ініціатива трьох морів – Контактності – Транспортним коридорам Північ-Південь»; «Транскордонне співробітництво, проєкти та фінансові ресурси».

Другий день був присвячений проблемам духовності, а саме постатям, які об’єднують народи. Перша конференція (яку провели восени 2020 р.) була присвячена Петру Могилі, сину молдавського господаря, який став Митрополітом Київським. Друга конференція – Паїсію Величковському, який народився під Полтавою, а став старцем в Молдові в Монастирях Драгомірна та Нямц (сучасна Румунія). Відомий він також тим, що створив школу пререкладів церковних книг.