«Очі війни»: про російсько-українську війну на глобальній конференції “Peace Connect”
Миротворчість сьогодні – це про активну позицію і не менш активну взаємодію. 13 – 17 жовтня цього року у Найробі тривала глобальна конференція «Мир єднає», у якій взяли участь понад 500 учасників з усього світу, зокрема, країн, що перебувають у стані війни та різних збройних конфліктів. Тут вели мову про мир як про дію, яка потребує спільних зусиль.
БФ «Суспільні ресурси та ініціативи» як Регіональний представник Східноєвропейської мережі Глобального партнерства з попередження збройних конфліктів організував у рамках конференції виставку «Очі війни», на якій було представлено світлини українського фотомитця, журналіста Сергій Дівєєв. Про російсько-українську війну, її вплив на життя окремої людини та суспільства в цілому вела мову під час конференції Наталія Нечаєва-Юрійчук, регіональний представник Фонду у Global Partnership for the Prevention of Armed Conflict
Ця конференція стала можливістю для української сторони розповісти представникам країн Глобального Півдня про те, що відбувається у нас, дати відповіді на їхні питання про те, що відбувається в Україні , обговорити, що ми можемо зробити разом, щоб побудувати сталий мир у наших регіонах.