Суспільні ресурси та ініціативи
Бульвар Героїв Крут, 20/32
м. Чернівці, Україна, 58000
Тел.: +380930176854,
e-mail: fsri.office@gmail.com
Острицька та Магальська ОТГ співпрацюватимуть з Німеччиною у сфері освіти для дорослих // CN Область. Онлайн. – 2018. – 23 листопада
23.11.2018 18:51 Брезицька Ілона
Острицька та Магальська ОТГ співпрацюватимуть з Німеччиною у сфері освіти для дорослих
В європейських країнах представники населення у віці 40-50 років не бояться починати щось нове, до прикладу, підприємницьку діяльність або творчу діяльність
Як повідомляє прес-служба Чернівецької обласної державної адміністрації, Острицька та Магальська об’єднані територіальні громади підписали договори про співпрацю з німецькими та українськими колегами у сфері освіти для дорослих. Угоду уклали внаслідок проведеного на Буковині засідання круглого столу на тему проблематики та розвитку освіти для дорослих, що відбулося вчора.
Дорослій людині необхідно отримувати нові знання щодва-щотри роки
Нагадаємо, вчора на даному засіданні виступив в.о. виконавчого директора Української асоціації освіти дорослих Микита Андреєв. Він повідомив, що дорослим працездатним людям слід відвідувати освітні заходи щодва-щотри роки задля того, щоб бути конкурентноспроможними на ринку праці. Набуті знання в закладах освіти не тільки забуваються, але і стають застарілими, то ж відвідування освітніх заходів є дуже важливим аспектом життя кожного дорослого.
З метою популяризації освітніх заходів серед дорослого населення, Магальська та Острицька ОТГ уклали договори про співпрацю з Німецьким об’єднанням народних університетів, а також з українськими партнерами – громадською спілкою “Українська асоціація освіти дорослих” та благодійним фондом “Суспільні ресурси та ініціативи”. Учасники договорів переконані, що поширення інформації про освіту для дорослих та її популяризація серед населення напряму впливають на якість життя у тому чи іншому регіоні України.
Договір про співпрацю передбачає спільно організовані тренінги, брифінги та інформаційні кампанії серед населення. Людей планують залучати не тільки до здобуття теоретичних знань, але і до практичних курсів у форматі майстер-класів, навчальних програм та практиці на підприємствах. Угода розрахована на трирічний термін. У випадку, якщо жодна зі сторін не виявить бажання розірвати співпрацю опісля завершення дії угоди, її дія автоматично продовжиться ще на три роки. В Україні розраховують на довготривалу співпрацю і з українськими профільними організаціями, і з іноземними партнерами, досвід яких ми можемо перейняти.
В європейських країнах представники населення у віці 40-50 років не бояться починати щось нове, до прикладу, підприємницьку діяльність або творчу діяльність. В Україні такі починання є рідкістю, то ж популяризація освіти та освоєння нових профнавичок у зрілому віці допоможе людям займатися улюбленою справою, покращити їхній фінансовий та емоційний стан.
Острицька та Магальська ОТГ співпрацюватимуть з Німеччиною у сфері освіти для дорослих // CN Область. Онлайн. – 2018. – 23 листопада